Preloader Close
  • 1997'den Bugüne Herkes için Eğitim ve Sağlık

arrow
Latest News
avatar

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen “Geleneksel İNSEV 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resim Yarışmasının” bu yılki kazananları belli oldu.

Bu yılın teması “Kuşlar Kadar Özgürüm” idi.  Yarışmaya katılım sağlayan İNSEV’li öğrencilerimizden özgürlük düşüncesini nasıl algıladıklarını resmetmelerini istedik. Yarışmamızı duyurduktan sonra farklı şehirlerden de başvuranların olması üzerine Yarışma Komisyonumuz, bu katılımcıların kendi içlerinde değerlendirilmesi ve kazanan birinciye Teşvik Ödülü verilmesi kararını aldı.

Bölgemizdeki öğrencilerimizin yoğun bir katılım gösterdiği yarışmamızda değerlendirme sonrası ödüle hak kazanan ilk üç öğrencimiz ve Teşvik Ödülüne hak kazanan bir yarışmacımız belirlendi.

Kazanananlar

1.- İDİL HAVVA TAŞKIN  /Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu 3. Sınıf  Öğrencisi

2- ALİ TUĞRAHAN KILIÇ   /Penyelüks Hasan Gürel İlköğretim Okulu 3. Sınıf Öğrencisi

3- ŞABAN VOLKAN ÖZYILMAZ /Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu 4. Sınıf Öğrencisi

Teşvik Ödülü Kazanan

İREM NERGİZ ÇİÇEK / Hatay Dörtyol 5. Sınıf Öğrencisi

Daha sonra kazanan öğrencilerimize katılım belgesi ve ödülleri İNSEV Sefaköy  Toplum  Merkezi Eğitim  Koordinatörü Türkçe Öğretmeni Sema Meç ve Merkezimizin Koordinatörü Yasemin Bilsel İlgün verdi.

Katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür eder yarışmada ödül almaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ederiz. Tüm öğrencilerimizin gelecek hayatlarında başarılar dileriz.

Yarışmamızın organizasyonunda ve değerlendirmesinde olan başta gönüllü Resim Öğretmenimiz Azra Arığa, jüri üyelerinden İNSEV Yönetim Kurulu Üyesi Fatoş Üstün ve Limon Ağacı Çocuk Danışma Merkezi Psikoloğu Canan Ertürk’e desteklerinden dolayı Vakfımız adına teşekkür ederiz.

Yasemin (Author)