Preloader Close
  • 1997'den Bugüne Herkes için Eğitim ve Sağlık

arrow
Latest News
avatar

İNSEV Küçkçekmece şubemiz olarak Sefaköy Spor Kulübü bahçesinde çoşku ve gururla çocuklarımızın hazırladığı 23 Nisan Çocuk Şenliğimizi gerçekleştirdik.

Çocuklarımız  sevgi ve heyecanla  hazırladıkları çalışmalarını öğretmenlerimiz, gönüllülerimiz ve velilerimiz ile paylaşmış oldu. Masal kahramanlarıyla eğlenceli oyunlar oynarken, lezzetli yiyecekler ile bayram çoskusunu doyasıya yaşamış oldular.

23 Nisan Çocuk Şenliğimize destek veren İstanbul Arel Üniversitesi Genç Gelişimciler ve Eğitimciler Kulübünün değerli öğrencileri Elif AKCAN, Gamzenur MAKASÇIOĞLU, Züleyha EROĞLU, Buse BUZ, Kader ÖZBİLGİN, Nur Sena MIZRAK, Melike ÖZKAÇ, Kader KAYNAROĞLU, Sinem VATANSEVER, Esra Nur KALPAK, Seher DURANAY, Emine SANDIKÇI, Sena DEMİRCİ, Simge TURAN, Muratcan GÜRSOY, Ceyhun

ÖZTÜRK, Yasin YENİL, Sedanur SAKA , Merve Fatma İŞBİLİR,Büşra Fatma BOZKURT, Sümeyye ORMAN, Gizem TEZEDEN, Buse KÜRE, Nesrin ÖZDER, Beril Bensu DİLEKÇİ, Kardelen ASLAN, Esranur AMIKLIOĞLU,Genç Gelişimciler ve Eğitimciler Kulübüne, İstanbul Arel Üniversitesi Öğrenci Kulüpler Birliğine’ne ve etkinlik alanı için bahçesini çocuklarımıza açan Sefaköy Spor Kulübüne sonsuz teşekkür ediyoruz.

Herkes İçin Eğitim Ve Sağlık

Admin (Author)