Preloader Close
  • 1997'den Bugüne Herkes için Eğitim ve Sağlık

arrow
Latest News
avatar

İnsev Küçükçekmece Şubemizde Acıbadem Üniversitesi Hemşirelik bölümü öğrencilerimizin proje çalışmaları kapsamında çocuklarımıza yönelik ”Hijyen ve Sağlık” konulu 2 hafta süren eğitim çalışmamızı gerçekleştirdik.

Proje kapsamında İnsev Küçükçekmece Şubemizde çocuklarımıza önce hijyen eğitimi verildi. Daha sonra katılım sağlayan çocuklarımızla birlikte 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü çikolata imalatı yapan bir fabrikayı ziyaret gerçekleştirdik. Sağlık ve hijyen şartları altında lezzetli çikolatalar yaptık. Böylece çocuklarımız aldıkları eğitimi pratikte uygulayarak öğrendiklerini pekiştirme fırsatını buldular.

Bu proje çalışmamızda desteklerinden dolayı Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Bahire ULUS ve Dr. Yeşim YASİN’e ve hemşirelik bölümü proje çalışma grubu;Büşranur Günaydın, Feyza Büşra Mısır, Begüm Öztürk, Hacer Akbayrak, Selen Çetin, Nazmiye Demir, Seda Yıldız’a,ulaşim desteği sağlayan Küçükçekmece Belediyesine ve çocuklarımıza fabrikasının kapılarını açan Yasa Makina Ailesine ve Fatih MISIR’ a çok teşekkür ediyoruz.

Herkes İçin Eğitim ve Sağlık

Admin (Author)