Preloader Close
  • 1997'den Bugüne Herkes için Eğitim ve Sağlık

arrow
Latest News
avatar

İlk Duyuru

Sağlıkta sosyal hizmetlerin rolü, bu konuda ülkemizdeki durum ve sosyal hizmet uzmanlarının yaşadığı sorunların ele alınacağı, İnsan Sağlığı ve Eğitim Vakfı (İNSEV),  Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (SHUDER) İstanbul Şubesi ve Dr. Hafız Cemal Lokmanhekim ve Eşi Sabiha Lokmanhekim Sağlık Vakfı tarafından birlikte organize edilen “Sağlıkta Sosyal Hizmet Sempozyumu” 28.03.2020 tarihinde Avcılar Barış Manço Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

“Sağlığın Sosyal Boyutu”, “Travma ve Sosyal Hizmet”, “Sağlık Alanında Sosyal Hizmet Uygulamaları”, “Sağlık Alanında Sosyal Hizmet Mevzuatı-Sorunlar ve Çözüm Önerileri” temalarına dair konularda, Word  Programı’nda Times News Roman yazı karakteri ile 12 punto, en çok 400 kelime olan bildiri özetlerinizi 10.02.2020 tarihine kadar info@sagliktasosyalhizmetsempozyumu.org adresine yollayabilirsiniz. Bildiriler kongre kitapçığında basılacaktır.

Alanda çalışan farklı disiplinlerden uzman ve öğrencilerimizin ücretsiz düzenlenecek sempozyuma kayıt yaptırmaları için önceden kayıt formunu doldurmaları yararlı olacaktır.

Sempozyuma bit.ly/sempozyumkayit adresinden kayıt olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

https://www.sagliktasosyalhizmetsempozyumu.org

Tel: 0 537 202 48 60

Tel: 0 541 519 36 02

Admin (Author)